MŽ TJ SRŠNI SVITAVY - SK OEZ TESTA LETOHRAD 06.04.2013

První utkání (2:9) jsme začali relativně dobře a soustředěně. Hráči plnili všechny úkoly a nenechali soupeře odskočit na rozhodující náskok. Ve druhé třetině to bylo na ručník - za minutu tři góly a bylo rozhodnuto. Skóre narůstalo na Letohradské straně. I když skóre je jednoznačné, byly pasáže kdy jsme protivníka zavřeli ve třetině. Branku ne a ne vstřelit, zbytečně jsme kombinovali a místo střely přišla nahrávka.
Druhé utkání (2:7) rozhodl Letohrad v rozmezí 3 - 5 mituty první třetiny 0:4. Od té doby nechali hráčům prostor, a zbytek utkání 2:3 není špatný. V týmu Letohradu se blýskl Vít Rozlílek a jeho účet z dvojutkání 8B+4A je famózní. Náš tým se ujistil v tom, že utkání se hraje na tři třetiny! Vzhledem k výsledku nemůžeme být spokojeni, ale s předvedenou hrou jsme se zase o kousek posunuli.