MŽ TJ SRŠNI SVITAVY - TJ PARAMO SVÍTKOV STARS

První zápas hráči zodpovědně plnili pokyny trenérů a byla na nich vidět chuť po dobrém výsledku. Hráči se odměnili gólově celkem dvakrát a po zásluze jsme získali krásné tři body. Nasazení týmu bych ohodnotil na jedničku s hvězdičkou. Náš brankář se blýsknul krásnými zákroky a štěstí se konečně přiklonilo i na naší stranu.

 

Do druhého zápasu naskočil náš nový brankář – stál v bráně potřetí v životě a musím ho za jeho výkon pochválit. Mohli jsme se pokusit zaskočený Svítkov z prvního zápasu udolat podruhé – ale je potřeba i nechat pilovat naše rezervy. Stav po dvou třetinách byl 0-4. Soupeř hrál už to co potřeboval a zaslouženě vyhrál 0-5.  Nebudu se rozepisovat o našich chybách, ale o radosti z naší hry -  snil jsem o bodu a máme tři. Dostal jsem krásný dárek k narozeninám. Je vidět že pokud hráči na sobě pracují, tak dokážeme hrát s jakýmkoliv týmem. Slova svítkovského fanouška to vystihují naprosto přesně: „ Ty Sršni jsou nevyzpytatelní! “  a je veliká škoda že na druhý zápas nezačalo pršet, tak jak jsme to měli objednané…. J

Musím vyseknout poklonu Všem našim hráčům.

 

Sestava :

Hanák Jakub, Ficek Martin –  Petkov Jan, Hanák Matěj, Valentiny Tomáš, Kopecký Adam, Hanáková Katka, Bureš Jirka, Beneš Zdenda, Dvořáček Vojta, Šilar Jakub, Kopecká Denisa, Procházka Patrik, Kavan Tomáš a Meluzín Pavel.

 

                Kolář Vladimír VD MŽ TJ Sršni Svitavy.

Naši partneři