SŽ TJ SRŠNI SVITAVY - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

První domácí utkání v jarní části, sehráli starší žáci velmi dobře. První třetinu odehráli bez branek a drželi se soupeřem krok. Taktika byla plněna všemi hráči do puntíku. Ve druhé třetině šel soupeř do vedení, ale náš tým cítil šanci na dobrý výsledek a do konce třetiny srovnal na 2:2. V poslední části hry, dali hráči do hry srdce a dostali ze sebe maximum. Dvoubrankový rozdíl soupeř už jen zkorigoval na konečných 4:3 a překvapení bylo na světě.
Druhý zápas byl jasnou zaležitostí Autosklářů. Našim hráčům docházely postupně síly, které daly do prvního utkání, a důkazem je postupný nárust skóre v jednotlivých třetinách. Nasazení, důraz a přesnost pomalu docházela. Přesto bereme sobotní dvojutkání velmi kladně. Všichni hráči si vysloužili velkou pochvalu za první zápas. Výsledek druhého je důsledkem malého kádru. Hrát na dvě pětky je velmi náročné.