TJ SRŠNI SVITAVY - TJ PARAMO SVITKOV STARS

Dnes začala sezóna starším žákům dvojutkáním s týmem Svítkova. Náš nový tým začal nervózně a první třetinu prohrál 0:4. Po přestávce spadla z hráčů nervozita a začali hrát zodpovědněji. Výsledkem bylo skóre v za druhou a třetí třetinu 0:1. Ve druhé třetině se dostali naši do několika vyložených šancí, ale koncovka selhala. Proto byl celkový účet za první zápas 0:5.

Ve druhém zápase soupeř, asi poučen z konce prvního utkání, zvýšil důraz a přesnost střelby. Naopak naši se po přestávce nemohli dostat do tempa a inkasovali. Proto utkání skončilo 1:11.

I když to bylo úplně první mistrovské utkání starších žáků a bodově jsme neuspěli, je na čem stavět. Pochvalu zaslouží nováčci, kteří po dvou měsících u hokejbalu bojovali jako lvi. Cenné zkušenosti nabralo i 8 mladších žáků. Škoda že domácí tým nepřišlo podpořit více fanoušků. Snad se to zlepší již příští sobotu, kdy je na pořadu derby s 1.HBC Svitavy.