2.turnaj přípravek - 1.místo

Jelikož se přebor přípravek rozšířil o Hradec Králové, museli pořadatelé sáhnout k rozdělení na dva samostatné turnaje. Naše "Východní divize" byla složená z celku Lokomotiva Česká Třebová, Hokejbal Letohrad a našich Sršňů. Na turnaj do České Třebové odjížděla přípravka s 10 hráči do pole a brankářem. Byl to zatím náš nejmenší počet. Přesto kluci navázali na dobrý výsledek z prvního turnaje. První utkání s domácí Lokomotivou jsme začali náporem a do půle vedli 3:0. Po půlce naše nasazení polevilo, ale přesto vítězství 4:1 bylo dobrým startem. V utkání se blýsknul Kuba Zavoral svými úniky. Druhé utkání proti Letohradu bylo o poznání těžší. Potvrdila se vyrovnanost obou celků z prvního turnaje a naše vítězství nejtěsnějším rozdílem 1:0. Rozhodla jistá obrana Mára a Mates a krásná souhra prvního útoku. Po ose Tomáš - Kuba - Honza poslal posledně jmenovaný míček do soupeřovy brány. Po "polední" pauze začalo druhé kolo s posílenou Lokomotivou. Na hráčích byl znát poobědový útlum. První půle 1:1, musíme to ubojovat a úspěch opět slavila první řada. Výhra 2:1 nám zajistila 2. místo. Poslední zápas Letohrradem o první příčku byl nejtěžší. V tuto chvíli nás podržel brankář Míra Lacman. To co předvedla druhá formace složená převážně z minipřípravky, bylo famózní. Začala fungovat přihrávka a obětování se hráčů pro tým. Druhá pětka ve složení Ondra Sajler, Martin Horák, Jonáš Marek, Vojta Hloušek, Pavel Huang zabrala v pravou chvíli a zatlačila Letohrad do jejich obranné třetiny. Opět výhra 1:0 a celkově první místo.
Sestava: Míra Lacman,  Mára Netolický, Mates Hanák, Kuba Zavoral, Tom Faltejsek, Honza Žouželka, Ondra Sajler, Martin Horák, Pavel Huang, Vojta Hloušek, Jony Marek.
Všichni hráči odehráli velmi dobrá utkání, někteří byli za své výkony odměněni individuelním oceněním.