Čarodějnická nadílka v České Třebové 20:1

Poslední aprílový den, zavítali starší žáci k dalšímu utkání a to do České Třebové.

Od prvního, do posledního buly, se hra odehrávala hlavně v obranném pásmu České Třebové. Branku jsem vstřelili ihned ve druhé minutě a postupně navyšovali skóre. První třetinu jsme vyhráli úctyhodných 10:1. Stejná hra pokračovala další dvě třetiny a už se jen čekalo, na kolika brankách se skóre zastaví. Hráči hráli uvolněně a  hrou se bavili. Dařilo se takřka vše, na co se sáhlo. Skóre se zastavilo na čísle 20:1. Velká gratulace.
Sestava: Košík Jan (B), Křivinka Radim (B), Sklenářová Adéla, Zavoralová Aneta, Červený Vojta, Kloupar Míra, Holec Aleš, Draessler Jan, Kukla Vojta, Švanda Martin, Tichý Ondra, Zavoral Adam