DEL - SRŠ 4:3PP

Na první zápas v nové sezóně jsme byli nažhaveni. Sílu soupeře jsme znali z předchozích nedohraných ročníků. První gól si po individuální akci kolem mantinelu připsal Z. Beneš hend v první minutě. Soupeř důrazem před bránou vyrovnal, ale vzápětí náš druhý gól přídal opět po individuální akci Z. Beneš, pro změnu středem hřiště. Ve druhé třetině soupeř přidal na důrazu z čehož plynuly i přesilovky. Je smutné, že se soupeř, s takovými zkušenostmi, se soustředí na dohrávání vybraných hráčů. My jsme nabídnutou přesilovku 5/3 nevyužili, pouze natřelená tyč, ale soupeř při stejné početní výhodě skóroval. Poslední třetina začala za stavu 2:2. Soupeř nás zatlačil a z tlaku vytěžil vedoucí gól na 3:2. Náš mladý tým ukázal svoji bojovnost, kdy po přihrávce T. Páchy placírkou, vyrovnával V. Dvořáček. Prodloužení jsme naši šanci 2/1 neproměnili a z následného proti útoku, Delta rozhodla o majiteli třetího bodu. Dobře se do týmu zařadili nováčci, J. Kugler r.2004 a O. Drozd r.2005. Soupeři k vítězství pomohl velkou měrou, výborně chytající gólman M. Procházka.

Sestava: Dvořáček Vojtěch, Pácha Tomáš, Šimek Jan, Beneš Zdeněk, Bílý Petr, Hloušek Patrik, Karlík Vojtěch, Kugler Jakub, Mifek Samuel, Drozd Ondřej - Hoch Ondřej.