Dorost sahal proti favoritovi s Polabin po bodech

V neděli 3.10. odehrál tým dorostu první domácí utkání v sezoně v rámci extraligy dorostu.
Soupeřem byl velmi silný tým HBC Pardubice (před utkáním na druhém místě tabulky).
Utkání začalo ve vysokém tempu a byli jsme to my kdo po dvou minutách hry otevřel skóre z hole Horáka. Soupeř to nejspíše nečekal a ve čtvrté minutě zvyšuje Prokop na 2:0. To bylo bohužel ale z naší strany co se skóre týče vše. Nejdříve jsme nevyužili přesilovku a naopak soupeř následně tu svou okamžitě 2:1. Do druhé třetiny jsme se snažili vstoupit stejně aktivně jako do první což se nepovedlo a byl to soupeř kdo po třech minutách vyrovnal na 2:2. Poté ještě využil přesilovku 5na3 - 2:3. Přesilovku 5na3 jsme si ihned mohli vyzkoušet také my, ale bohužel i kvůli únavě z dlouhého bránění vlastního oslabení jsme nedokázali nic vymyslet.
Krátce po začátku třetí třetiny nám soupeř nabídl další přesilovku, ale opět bez gólového úspěchu z naší strany. V závěru utkání ještě zkoušíme hru bez brankáře, ale i tady byla obrana soupeře úspěšnější.
Soupeř nás v utkání co se střel týče jasně přehrál (12:42), ale i přes to je vidět, že dokážeme hrát vyrovnaná utkání i se špičkou tabulky.
Sestava: Trnečka, Voříšková - Benešová, Břeň, Břeňová, Ondrová, Prokop, Aldorf, Butašová, Červený, Draessler, Horák, Karal, Košíková, Křivková, Kukla, Šiller.