Dorost zahájil sezónu prohrou v Kyjově

V neděli 12.9. vyrazili dorostenci ke svému prvnímu utkání sezony do Kyjova. Hned po necelé minutě hry chyba v obraně a Kyjov šel do vedení. Ve zbytku první třetiny jsme obranou hru zlepšili, ale stále to nebylo to pravé. Začátek druhé třetiny se stává naší tragickou klasikou. Obrana absolutně bez pohybu a pouze sledujeme soupeře jak nám sází jeden gól za druhým. Během půl minuty stihl tři... Snažíme se trochu oklepat, což se nám daří a po šesti minutách střílíme gól (Švanda). Naše zlepšená hra pokračuje a po dvou minutách se znovu prosazujeme (Břeňová). Do třetí třetiny jdeme s cílem dorovnat dvoubrankovou ztrátu. Bohužel neúspěšně. Naopak soupeř završuje na konečných 5:2 do prázdné branky.
Sestava Sršňů: Voříšková, Trnečka - Benešová, Břeň, Ondrová, Švanda - Aldorf, Břeňová, Butašová, Červený, Draessler, Horák, Křivková, Šiller, Zavoral.