Gólová nadílka v Heřmanově Městci

Poslední zápas podzimní části Ligy starších žáků nás čekal v sobotu 13.11.2021 v Heřmanově Městci. I přes komplikace v podobě karantén a testů, se nám nakonec podařilo sestavit téměř kompletní tým.
Ihned od začátku jsme soupeře dostali pod tlak a výsledkem byl první gól v první minutě. Soupeři se ovšem podařilo vzápětí vyrovnat po nedůsledné hře naši obrany. Vedení jsme si, ale vzali během okamžiku zpět. Ovšem se opět opakoval stejné situace a po naši chybě, bylo opět vyrovnáno. Situace se opakoval takřka přes kopírák a my si opět vzali vedení ihned zpět.
Do konce třetiny jsem ještě přidali další tři branky. Hráči se uklidnili a hrou se začali bavit. Z toho začali pramenit i další vstřelené góly. Hra se takřka odehrávala pouze v obranném pásmu domácích. Vyhráli jsem naprosto zaslouženě 15:3.
Všem hráčům patří dík za odehranou podzimní část, v níž jsme se umístili na pěkném třetím místě. Přes zimu se držet stále ve fyzické kondici a na jaře opět v plné síle. Abych nezapomněl, dík patří  také rodičům.