HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - TJ Sršni Svitavy 4:3 (2:1,0:2,2:0)

Ten kdo očekával v sobotu stejný průběh utkání, jako před čtrnácti dny, se spletl. Přetahovaná o výsledek skončila šťastněji pro domácí, až na konci zápasu. Začátek zápasu nám vyšel lépe a hned z prvního ohrožení pardubické brány jsme šli do vedení. Autosklo po mohutném náporu obrátilo skóre na svoji stranu 2:1. Ve druhé třetině jsme z mála vytěžili maximun. Donutili jsme soupeře k vlastnímu gólu a další přidali. Tím jsme otočili skoré na naši stranu 2:3. Očekávanému tlaku soupeře ve třetí třetině, jsme odolávali s maximálním nasazením, všech hráčů. Cenný bod se rozplynul 33 vteřin před koncem, kdy se míček odrazil od tyčky za gólmana. Ondra podal v bráně skvělý výkon a vyrazně přispěl k celkovému výsledku. Celý tým si zasložil velikou pochvalu.

Sestava: O.Hoch, A. Trnečka - V.Dvořáček, M.Horák, L.Kříž, J. Šimek, T. Radová, Z.Beneš, V.Hloušek, J.Neubauer, M.Šindelka, M.Melša