Markmed pohár dorostu

Dorostenci zakončili sezónu dvěma domácími zápasy v rámci Markmed poháru dorostu.
V prvním utkání změřili síly s Přeloučí, kterou jsme celý zápas přehrávali, ale skvěle chytajícího brankáře se nám překonat nepodařilo. Naopak soupeři se jednou skórovat podařilo a tak jsme museli zkousnout porážku 0:1. Soupeře jsme přestříleli 23:6.
Ve druhém utkání nás čekal velmi silný soupeř z Karviné. Od začátku utkání jsme se soupeřem drželi krok a dokonce šli do vedení. Do přestávky se ale soupeři podařilo vyrovnat a ve druhé půli strhnout vedení na svou stranu. Za stavu 1:3 jsme zkusili hru bez brankáře, ale soupeř zvýšil na konečných 1:4. Na střely 16:33.
Předvedená hra je stále lepší a dokážeme držet tempo i s velmi silnými soupeři, ale trápí nás koncovka. Přejeme všem příjemný odpočinek před další sezonou.
Sestava: Trnečka, Voříšková - Břeň, Břeňová, Kugler, Hořínek, Horák, Košíková, Benešová, Peškar O., Peškar M., Aldorf, Ondrová, Prokop, Kabrhel