Muži otočili zápas proti Heřmanově Městci

První jarní zápas jsme byli nucení odehrát mimo domácí stadión z důvodu nezpůsobilosti hřiště, stále mrzne. Nabídka hostů uspořádat naše utkání v H. Městci, se nakonec ukázala jako dobrá volba. I s tréninkovým mankem jsme v desíti nastoupili proti plné střídačce hostů/domácích. Začátek byl z naší strany hodně nervózní, ale s postupem času si hráči přivykli zápasovému tempu. Chybné vyhození míčku a následný faul nás poslal do tří. Protivník ale tuto šanci nevyužil. Na naše vyrovnání soupeř reagoval rychlým gólem. Druhá třetina jako přes kopírák, po vyrovnání necháme soupeře opět skórovat, a navíc mu po chybě „darujeme“ další branku. Po 2 třetinách prohráváme 2:4. Menší změna v sestavě přinesla až nečekaný obrat. Najednou bylo vše jednoduší a efektivnější. Po brankách D. Tesaře, V. Hlouška a S. Mifka, obracíme zápas na vítězných 5:4. Velký dík patří zápasovému kapitánovi Patrikovi Hlouškovi, který se synem Vojtou měli svůj den. Zkrátka já na tátu, táta na mě, anebo obráceně!?

Sestava: O. Hoch – T. Sláma, D. Tesař, J. Neubauer, A. Břeň – P. Bílý, Z. Beneš, S. Mifek, P. Hloušek, V. Dvořáček, V. Hloušek.