Muži potrvdili herní pohodu i proti Opatovícím n. L.

Muži potvrdili druhé místo jednoznačným vítězstvím nad Opatovicemi. I přes početnou marodku se podařilo doplnit tým do potřebného počtu. Poučeni z prvního kola, s tímto soupeřem, jsme do zápasu nastoupili s větším nasazením a soupeře od prvních minut přehrávali. Naše parádní disciplína oslabení, otevřela skóre zápasu a vzápětí přidal druhý gól T. Petr, již při hře 5/5. Oddechový čas ve čtvrté minutě zápasu, soupeře srovnal a hra se na čas vyrovnala. Na využití první přesilovky nám stačilo 9 vteřin, od modré pálil D. Tesař. Do kabin jsme odcházeli s vedením 3:1, a výhody přesilové hry, kterou jsme po změně stran využili. Druhou třetinu jsme vyhráli 2:1 a hattrick zkompletoval Z. Beneš. Do třetí třetiny jsme nastupovali s vědomím, že soupeř zápas zkusí zlomit. To, co předváděli někteří hráči Opatovic, nemá se sportem nic společného. Zápas si Opatovice rozhodli sami, svou nedisciplinovaností, nechali tak vyniknou dobře fungující dvojci, V. Daněk / Z. Beneš, která dvakrát dohrála akci až do prázdné brány. Svůj druhý gól v zápase přidal ještě D. Tesař.  Výsledek 8:2 a poměr střel 41:18, je odpovídající průběhu zápasu a předvedené hře.

Sestava: O. Hoch, T. Pácha - A. Břeň, D. Tesař, J. Neubauer, K. Mifek - P. Bílý, Z. Beneš, V. Daněk, T. Petr, V. Dvořáček, S. Mifek, M. Horák, T. Řezníček, T. Sláma.