Muži si doma po bojovném výkonu poradili s rezervou Č. Třebové

Ten, kdo zavítal na nedělní zápas musel být spokojen, přetahovaná o výsledek do poslední vteřiny. Utkání jsme začali aktivně a šli do vedení po střele V. Dvořáčka. Soupeř srovnal po naší chybě v obsazování hráčů. Do přestávky vrátil vedení na naši stranu opět V. Dvořáček. Ve druhé části jsme začali kupit chyby a soupeř opět vyrovnal. To nás donutilo přeskupit řady, výsledek ve zlepšené hře se dostavil. Závěrečná třetina byla značně nervózní, což se projevilo na počtu vyloučených. Vedení na svoji stranu jsme opět získali v početní nevýhodě při souhře Beneš -> Zavoral 3:2. Soupeř zabral a dvěma góly se ujal vedení v utkání 3:4. V posledních minutách se hráči semkli a ukázali svou bojovnost. Beneš po individuální akci zpoza brány 4:4, Tesař ranou od modré 5:4. Poslední nápor Lokomotivy, jsme zvládli a tak body zůstaly doma. Děkujeme všem