Muži si upevnili druhé místo v Regionální Lize

Na první domácí zápas v novém roce jsme se moc těšili a jsme rádi, že po dvou nedohraných ročnících může soutěž pokračovat i jarní částí. Dílčí cíl pro jarní část, vybojovat do konce základní části 9 bodů, jsme splnili po třech utkáních. Zápas se od začátku vyvíjel podle našich představ, ale skóre 2:0 po první třetině je málo. Do druhé třetiny jsme vlétli s odhodláním zápas rozhodnout. První gól mezi seniory, zaznamenal již po 22 vteřinách druhé třetiny A. Břeň, za necelou minutu se z úhlu prosadil V. Dvořáček a bleskový úvod druhé třetiny za další minutu potvrdil Z. Beneš -> 5:0. Zbytek utkání jsme hru kontrolovali. Soupeři jsme darovali několik přesilovek, ale z našeho pohledu je to vlastně výhoda! Hned ve třech oslabeních z pěti, jsme se prosadili. Hattrickem se blýskl V. Daněk, kterému v útoku zdatně sekundovali A. Břeň a Z. Beneš.  Poslední gól vstřelil S. Mifek, po krásném pasu J. Zavorala Dobré utkání odehráli všichni obránci, především T. Sláma 3 asistence a J. Zavoral 2 asistence. O.Hoch vychytal další nulu, kterou si vysloužil parádními zákroky proti několika brejkům soupeře.

Sestava: O. Hoch – T. Sláma, J. Neubauer, V. Karlík, J. Zavoral – A. Břeň, Z. Beneš, V. Daněk, J. Dvořák, V. Dvořáček, V. Hloušek, P. Bílý, S. Mifek, T. Petr