Muži uhájili druhé místo před nadstavbovou částí

Poslední utkání základní části Regionální ligy z našeho pohledu nic nezměnilo. Druhá příčka byla jistá a tak i značná marodka a pracovní povinnosti moc nevadily. Z 10 hráčů byli pouze 3 senioři a jeden z nich absolutní nováček. Proto utkání i přes porážku hodnotím kladně. Hráči plnili domluvenou taktiku, vyvarovali se faulů a hlavně se nezranili, před vrcholem sezóny. Jednoznačné vítězství domácích z pohledu skóre, nebylo až tak jednoduché. Chybělo málo a místo 3:0 po 2 třetinách to mohlo být 2:1. Smolné góly na konci druhé a na začátku třetí třetiny určily ráz zbytku utkání. A tak čestný úspěch zaznamenal v poslední minutě S. Mifek, a využil tak poslední přesilovku. Soupeři gratulujeme k zaslouženému prvnímu místu.

Nástavba začíná následující neděli 10.4., kdy od 17:00 hod. přivítáme na domácím hřišti tým HC Jestřábi Přelouč B. Přijďte podpořit náš tým.

Sestava: O. Hoch, - T. Sláma, J. Neubauer, O. Drozd, V. Karlík – M. Válka, Z. Beneš, A. Břeň, R. Bílý, V. Dvořáček, S. Mifek

karta zápasu: cechyvychod.cmshb.cz/zapas?id=169911