Muži vezou z České Třebové 2 body

Muži vyrazili v neděli do nedaleké Č. Třebové. Další utkání nástavbové části přineslo napínavou podívanou. Po skvělém začátku, kdy se zleva prosazuje J. Zavoral, kopíruje jeho akci i M. Válka z téže strany. Jakoby ukolébáni snadným vedením, necháme soupeři prostor a ten zkušenými hráči do přestávky srovnává. Po změně stran přidal soupeř další branku a zápas otáčí. Na řadu přišla naše letošní zbraň v podobě oslabení, Z. Beneš z vlastní třetiny až do třebovské brány, srovnáno. Na konci 2.třetiny si od mantinelu postrčil míček V. Karlík a ranou ze střední třetiny, vrací vedení na naši stranu. Třetí třetina byl urputný boj, nepokrytý hráč soupeře srovnává na 4:4. V prodloužení se nic zásadního nezměnilo. Na řadu přišli nájezdy, my proměňujeme 2, soupeř pouze jeden a tak si z Třebové odvážíme důležité dva body.