Po dvou domácích zápasech semifinálové série play off s Pardubickou Deltou platí nerozhodné skóre

Muži zahájili první seniorské playoff našeho klubu, v sobotu rovnou semifinálovou sérií proti těžkému soupeři Deltě Pardubice. Při sobotním utkání byla na nás znát určitá nervozita. Přesto jsme v první třetině soupeře přehrávali. Gólově se prosadil sváteční střelec Petr Bílý. Ve druhé třetině zvyšuje Zdeněk Beneš na 2:0. Zkušený soupeř využívá nabídnuté přesilovky a snižuje na 2:1. Poslední třetinu jsme se víc než na sebe, soustředili na výkony sudího. To by nebyla Delta, aby nabídku přesilovky nevyužila a srovnává na 2:2. Letitá zkušenost soupeře se projevila v závěru utkání, kde důrazem rozhoduje o zisku prvního utkání 2:3.

Druhý zápas zahajujeme v pozměněné sestavě a na projevu hry je to znát. Bohužel naší nekázní darujeme soupeři přesilovku, kterou Delta opět využívá 0:1. V kabině jsme si potvrdili, že budeme pokračovat v nastoleném stylu a zápas srovnáme. Krátce po přestávce plní dohodu Kuba Ilich, kdy po pasu Vojty Karlíka srovnává na 1:1. Ve 27. minutě se soupeř opět ujal vedení po našem propadnutí ve středním pásmu. Nyní už na vyrovnání stačilo pouze 7 sekund. Z buly skvěle Tomáš Petr posunuje na Vojtu Hlouška, který nedal gólmanovi šanci a do prázdné brány srovnává 2:2. Hodně vyrovnané utkání pokračuje prodloužením, které začínáme oslabením 4:5 a vzápětí 3:5. Skvěle a obětavě odbráněné nás vrací do 4:5. Z. Beneš po návratu z trestné lavice zachytil přihrávku soupeřových beků a posílá do úniku Vojtu Daňka, který rozhoduje o osudu druhého zápasu, jak jinak než v oslabení 3:2. Stav série 1:1.

V obou zápasech skvěle zachytali oba gólmani jak O. Hoch tak v neděli M. Beneš. Týmu patří velký dík za bojovnost a trpělivost, za týden se hraje v Pardubicích.

Sestava: 1 HOCH Ondřej, 2 BENEŠ Milan - 4 NEUBAUER Jakub, 29 DROZD Ondřej, 24 TESAŘ David A, 36 PEŠKAR Ondřej, 37 BŘEŇ Adam, 69 KARLÍK Vojtěch, 5 ZAVORAL Jakub, 8 HLOUŠEK Patrik, 9 HLOUŠEK Vojtěch, 11 VÁLKA Matěj, 14 MIFEK Samuel, 15 BENEŠ Zdeněk, 33 PETR Tomáš, 40 SERBOUSEK Jakub, 42 DANĚK Vojtěch, 92 DVOŘÁČEK Vojtěch, 95 BÍLÝ Petr, 19 ILICH Jakub