Prohra dorostu v prodloužení

V neděli 7.11. odehráli dorostenci domácí utkání s Ježky z H.Městce.
Od začátku utkání se nám dařilo být lepším týmem, což využitou přesilovkou potvrdil po pěti minutách hry Karal. O minutu a půl později zvyšoval při hře 5-5 Prokop na 2:0. Nástup do druhé třetiny se nám úplně nepovedl, když po 39 vteřinách soupeř snížil na 2:1. Stále jsme ale měli více ze hry. Co zápas rozhodlo bylo zbytečné vyloučení Prokopa na 5+OK. Soupeř dlouhé přesilovky využil hned dvakrát a otočil skóre. Rozhodně neskládáme zbraně a po skončení přesilovky soupeře vyrovnává na 3:3 Benešová. Ve třetí třetině nám soupeř nabídl dvě přesilovky, ale ani ve vyložených šancích se nám nepodařilo skórovat a utkání šlo do prodloužení. V prodloužení byl po minutě hry ale šťastnější soupeř, kterému se podařilo skórovat.
Utkání bylo velmi vyrovnané a konečně se nám podařilo podat velmi dobrý výkon. Škoda zbytečného vyloučení ve druhé třetině, které rozhodlo zápas. Tak snad poučení pro příště.