První zápas jarní sezóny odehráli starší žáci v Letohradě

V sobotu 26.3.2022 se naši starší žáci vydali po dlouhá zimní přestávce, k prvnímu zápasu jarní části sezóny do Letohradu. Náš tým nastoupil takřka plné sestavě. Od prvního buly jsme soupeře přehrávali a měli více ze hry. Jen se stále nedařilo proměnit mnoho šancí. Až ke konci první třetiny jsme konečně skórovali a ihned dvakrát za sebou. Druhá a třetí třetina se odehrávala ve stejném obraze, jako první. Hrálo se především v obranném pásmu domácích. Nakonec jsme ještě nějakou branku vstřelili a zvítězili jasně 6.1, s převahou střelby 48:11.

Hráči. Košík Honza (B), Ondrová Katka, Sklenářová Adéla, Kántorová Andrea, Zavoralová Aneta, Švanda Martin, Tichý Ondřej, Kloupar Míra, Holec Aleš, Prokop Vojtěch, Červený Vojtěch, Draessler Honza