Starší žáci nepředvedli zlepšenývýkon z minulého týdne

Starší žáky čekal další velmi těžký a dosud neporažený soupeř z Hradce Králové. První třetina byla výborná Hradec jsme v některých fázích přehrávali a zodpovědně bránili vlastní branku. Bohužel znovu první polovina druhé třetiny nám opět ukázala, že makat musíme celý zápas. Chyb již nebylo tolik a nasazení bylo lepší, než v minulém zápase, přesto šel ale Hradec do vedení. Druhá půlka druhé třetiny byla o poznání lepší. Znovu zlepšená hra přinesla i gólovou trefu. Ve třetí třetině opět lepší hráči Hradce a konečný výsledek 6:1 (0:0,3:1,3:0) úplně neodpovídá bojovnosti a předvedené hře našich hráčů. Zasloužili jsme si rozhodně lepší výsledek. Kaňkou na konci utkání byl nesmyslný likvidační zákrok hráče Hradce proti naší hráčce, kterou poslal hlavou proti mantinelu.