Starší žáci po boji uspěli v Hradci Králové

První květnovou sobotu zavítali naši starší žáci na hřiště v Hradci Králové. Našim cílem bylo bodovat, abychom si udrželi náskok na druhém místě, právě před domácím týmem.
Od prvního vhazování se hrál velmi vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Soupeř nám nabídl první přesilovou hru, kterou jsem nedokázali využít. Tuto možnost jsem ihned nabídli i my soupeři, ale také bez brankové odezvy. Skóre zápasu otevřel domácí tým po dorážce před brankovištěm. Díky dobré práci v brankovém prostoru, se podařilo Mírovi Klouparovi vyrovnat.  Ve druhé třetině se scénář opakoval. Soupeř se ujal vedení a nám se opět podařilo srovnat krok brankou Míry Kloupara. Během dvou minut jsme otočili skóre na 3:2. Střelec opět Míra  Kloupar, který chytl v závěru sezóny střeleckou formu. Domácímu týmu se podařilo po šťastné střele od modré čáry do konce třetiny srovnat. Ve třetí třetině jsme postupně začali soupeře přehrávat  a vytvářeli si nadějné šance. Soupeř ovšem hrozil stále nebezpečnými protiútoky. Oba brankáři však byli pozorní a všechny šance úspěšně zneškodnili. Zápas skončil remízou a následovaly nájezdy. Náš první nájezd excelentně proměnil Honza Zahálka. Soupeř pouze trefil našeho připraveného brankáře. Druhý nájezd nám domácí brankář úspěšně zneškodnil. To stejné se povedlo i našemu brankáři, když vytáhl koncem betonu bekendovou kličku na tyčku. Náš třetí nájezd byl neúspěšný. Domácí mohli v posledním nájezdu srovnat skóre, ale hradecký hráč trefil pouze břevno naši branky. V nervy drásajícím zápase jsem zvítězili 4:3 na nájezdy.
  Tuto sobotu nás čeká domácí zápas s Letohradem, kde můžeme potvrdit druhé místo v tabulce. Přijďte nás podpořit.

Sestava: Radim Křivinka (B), Adéla Sklenářová, Andrea Kantorová, Lukáš Martinů, Adam Zavoral, David Kačurik, Honza Zahálka, Míra Kloupar, Ondřej Tichý, Vojta Červený, Vojta Kukla, Kuba Jasanský