Starší žáci přivezli výhru z Polabin

První dubnovou sobotu sehráli naši hráči, další zápas Ligy starších žáků. V tomto kole nás hostil tým HBC Pardubic-bílý.
V aprílovém počasí, jsme ihned od začátku diktovali tempo hry. Po brankách Aleše Holce, Adama Zavorala, Vojty Kukly a Lukáše Martinů jsme vedli 4:0. Soupeři se podařilo snížit skóre v přesilové hře. Do konce třetiny navýšil náskok opět Aleš Holec.
Ve druhé třetině, nám začal dělal problém mokrý terén, na který nejsme již z naši haly zvyklí. Hra ztratila přesnost a soupeř se začal dostávat do šancí. Tyto nevyužil. Nám se však podařilo navýšit brankový účet po střelách Vojty Kukly a Honzy Zahálky.
Začátek třetí třetiny se nám podařilo zpřesnit hru a vytvářet si kvalitní útočné akce. Z nich pramenily góly Aleše Holce a Vojty Kukly. Pod vidinou jasného vítězství, jsme zapomněli myslet na zpětná vrátka. Toho soupeř po dvou únicích využil a snížil stav. My se z toho nepoučili. Po dalším špatném obsazení hráčů před naši brankou, jsme dostali další gól.
Konečnou podobu výsledku stanovil Adam Zavoral, v poslední minutě na 11:4.
Tento víkend se naše soutěž nehraje, další zápas nás čeká 15.4.2023 doma se Svítkovem. Přijďte nás povzbudit !!!

Sestava: Honza Košík (B), Radim Křivinka (B), Ondra Tichý, David Kačurik, Adam Zavoral, Vojta Kukla, Vojta Červený, Míra Kloupar, Matěj Kloupar, Lukáš Martinů, Honza Zahálka, Kuba Jasanský, Aleš Holec