Starší žáci si výhrou nad Letohradem upevnili druhou příčku

Naši straší žáci odehráli tuto sobotu další zápas Ligy starších žáku - region východ. Tentokrát jsme na našem domácím stadionu přivítali hráče LetohraduLetohradští  kteří stále usilují o umístění do třetího místa, zaručují postup na kvalifikační turnaj pro Mistrovství ČR.
    Letohradští se ihned v první minutě zápasu ujali vedení. Náš tým vyrovnal v šesté minutě po střele Aleše Holce a v osmé minutě se podařilo skóre otočit opět po brance Aleše Holce. Soupeř odpověděl v přesilovkové hře a v další minutě otočil skóre tentokrát soupeř. Našim hráčům se podařilo srovnat skóre Lukašem Martinům v přesilové hře. Do konce třetiny se nám podařilo dvakrát skórovat, po střelách Vojty Kukly a Honzy Zahálky. Náš tým měl značnou převahu, z čehož pramenily další branky ve druhé třetině. Čistým hattrickem se blýskl Vojta Červený. Naše slabina byla v tomto zápase obrana. Dostávali jsem zbytečné góly po dorážkách soupeře v brankovém prostoru. Ve třetí třetině  konečný stav upravil Vojta Kukla a Lukáš Zahálka. Vyhráli jsme zaslouženě 10:6.

Tento výsledek nám zaručuje konečné druhé místo a tím pádem účast na kvalifikačním turnaji.

Sestava: Radim Křivinka(B), Kuba Dvořák(B), Tichý Ondra, Kačurik David, Koupar Míra, Zahálka Honza, Zavoral Adam, Kukla Vojta, Holec Aleš, Martinů Lukáš, Krištof Nicolas, Červený Vojta