Starší žáci zakončili sezónu opět vysokou výhrou

K poslednímu soutěžnímu zápasu Ligy starších žáků, k nám zavítal tým HBC Pardubice bílý. Od prvního vhazování se hrál vyrovnaný zápas, se šancemi na obou stranách. Z mírné převahy ke konci první třetiny, se nám podařilo skórovat jako prvnímu. Ihned na začátku druhé třetiny jsme přidali druhý gól. Soupeř se ovšem nevzdal a podařilo se mu dokonce vyrovnat skóre. My měli opět silnou poslední minutu třetiny a dvěma góly v rozmezí 12sekund soupeře zlomili. Ve třetí třetině jsem již soupeři přehráli a zaslouženě zvítězili 10:3.

Jednalo se o poslední soutěžní zápas tohoto ročníku. Hráčům patří díky, za bojovnost a snahu v celé sezóně. Odměnou jim je pěkné třetí místo v konečné tabulce. Hráčům, kteří tuto kategorii končí, přejeme hodně úspěchů v kategorii dorostu. No a pro ty, co pokračují v této kategorii je plán jasný, příští sezónu se bude snažit zaútočit na příčku nejvyšší.
Ještě jednou všem děkujeme. Za realizační tým Milan Sklenář, Karel Křivinka, Libor Ondra

Hráči: Jan Košík (B), Radim Křivinka(B), Adéla Sklenářová, Aneta Zavoralová, Katka Ondrová, Andrea Kantorová, Vojta Červený, Vojta Kukla, Vojta Prokop, Adam Zavoral, Míra Kloupar, Ondra Tichý, Aleš Holec, Jan Draessler, Adam Šloser, Martin Švanda, David Kačurik