TJ Sršni Svitavy : HBC Hodonín - 4:2

V neděli 22.5. odehráli dorostenci poslední utkání sezony extraligy dorostu. Do utkání jsme nastoupili odhodláni zakončit sezonu výhrou. Po počáteční oťukávané a opatrnější hře z obou stran se minutu před koncem první třetiny prosadil Adam Břeň (1:0). Do druhé třetiny oba týmy nastoupili aktivněji. Šance na obou stranách, ale první se prosadil soupeř a vyrovnal na 1:1. Vyrovnaný stav ale nevydržel ani dvě minuty a opět jdeme do vedení, Terka Radová (2:1). Hned na začátku třetí třetiny máme přesilovou hru, kterou využívá Honza Zahálka (3:1). Hra se stále přiostřuje a hráč soupeře je po nesmyslném faulu vyloučen na 5+OK. Přesilovku hrajeme 11 vteřin a po vyloučení na naší straně se hraje 4na4. Stačilo nám ale 18 vteřin a jdeme na tříbrankového vedení, Ondra Netolický (4:1). O osudu utkání bylo tedy rozhodnuto a oba týmy se začali zaměřovat spíše na dohrávání soupeře, než na míček. Dvě minuty před koncem utkání jsme i my vyfasovali 5+OK a soupeř půl minuty před koncem kosmeticky upravil skóre na 4:2.