TJ Sršni Svitavy : HBC Hradec Králové 1988 - 3:2

Na prvomájové odpoledne nás čekal velmi těžký soupeř z Hradce Králové. Od počátku utkání začal určovat tempo hry soupeř, ale byli jsme to my kdo jako první zahrozil. V přesilové hře ale Terka Radová trefila spojnici. Naopak soupeř se dostával do tlaku a krátce po našem ubráněném oslabení se mu podařilo skórovat. Na nic nečekáme a od druhé třetiny stahujeme hru na 3 lajny. Gól ve druhé třetině sice nepadl, ale soupeře začínáme přehrávat a dostáváme se stále více do šancí. Byl to ale znovu soupeř kdo hned na začátku třetí třetiny skóroval. Po chybě a nečekaném odrazu se míček ocitl před nechráněnou brankou a soupeři stačilo pouze poslat míček do branky. Tento gól ale náš tým neskutečně semkl střídačka žila a nám bylo odměnou snížení na 1:2, kdy se prosadil Honza Zahálka. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat na 2:2 o necelou minutu později vyrovnává Terka Radová. Za necelé tři minuty se dostáváme do vedení, kdy ke svým dvěma asistencím přidává ještě gól Ondra Netolický. Do konce utkání ještě několik šancí na obou stranách hřiště. Soupeř se pokusil i o hru bez brankáře, ale neúspěšně. Bereme tedy velmi cennou výhru a další tři body do tabulky.