TJ Sršni Svitavy - HBK Bulldogs Brno 6:3 (2:1, 4:2, 0:0)

Přeložený zápas s Brněnskými Buldoky jsme zvládli. Povedly se nám nestandardní herní situace jako např.: ubránit oslabení 3 na 5 celé 2 minuty a ještě nastřelit tyč :-(, vstřelit branku ve vlastním oslabení, vymést pavučinu krásnou střelou od modré, dát gól přes celé hřiště... jen tak dál!

ZB foto: DK

Skupina C – Svitavy si poradily hned se dvěma soupeři

Hned ve dvou zápasech daly domácí celky shodně osm branek. V prvním případě narazily Malenovice na Kyjov, který porazily 8:3. Po první části byl mezi týmy pouze jednobrankový rozdíl, ale v dalších třetinách se trefovali pouze domácí, kteří tak zaslouženě vyhráli. Druhou vysokou výhru zaznamenaly Svitavy, které si poradily s Třincem. Také v tomto zápasu bylo skóre po první třetině 3:2, ale Sršni vstřelili dalších pět branek a vyhráli 8:4.

Na státní svátek ve čtvrtek 28. 9. se odehrálo utkání mezi Brnem a domácími Svitavy. Ty vyhrály i v tomto případě, když hlavně díky čtyřem brankám z prostřední části porazily Brno 6:3.

Zdroj: WWW.HOKEJBAL.CZ