TJ Sršni Svitavy : HBK Kyjov - 1:0

Dorostenci zahájili jarní část sezony těsnou výhrou.
Dohrávka odloženého utkání z minulého týdne a konečně za tři body. Nerodilo se to ale vůbec lehce. V první třetině jsme měli více ze hry a také to potvrdili gólem v čase 10:48 - Maurer, as. Horák. První třetina skončila na střely 9:2 v náš prospěch. Ve druhé třetině nás soupeř začínal místy přehrávat a zavírat v pásmu, ale naštěstí bez gólu. Na začátku třetí třetiny jsme soupeři darovali přesilovku a tlak se stále stupňoval. Uklidnit nás mohlo trestné střílení, které ale nevyužíváme. Do konce utkání pod stálým tlakem, ale soupeři se nepodařilo využít ani závěrečnou hru bez brankáře a my si tedy připisujeme první výhru.
Sestava: Trnečka, Voříšková - Ondrová, Peškar O., Aldorf, Švanda, Benešová, Svatošová, Horák, Maurer, Košíková, Červený, Draessler