Tým mužů vyhrál Pohár regionu

Premiérové finále Poháru regionu východ, nás postavilo proti záloze HBC Pardubice. K prvnímu utkání série dorazilo do Svitav pouze torzo hráčů Pardubic, tak o nějaké bitvě nemůže být řeč. Hráči si zastříleli a v naší bráně se vystřídali oba brankaři - 13:3. Naplněná sestava soupeře na neděli, věštila lepší podívanou. Zápas jsme začali dobře a vytvořili si 2 brankový náskok, který jsme pečlivě udržovali až do konce 6:4. Soupeř nám dal jasně najevo, že to v Pardubicích bude těžké. V sobotu se nedařilo skoro nic. Lacině inkasované branky nás srážely. Stále jsme museli dotahovat náskok soupeře, což se dařilo první dvě třetiny. Ve třetí části soupeř opět odskočil o 2 góly, a tady jsme zvládli pouze snížit na 5:4. Do čtvrtého zápasu jsme chtěli vstoupit soustředěněji než v sobotu a pohlídat si začátek. Hráči plnili vše, co jsme si dohodli. Vstup do zápasu se povedl náramně již po 37 vteřinách otvíráme skóre. V této sérii platilo, kdo dá první gól vyhraje a jinak tomu nebylo ani v neděli. Byť se soupeři podařilo v první třetině stáhnou náskok na jeden gól vývoj zápasu jsme si pohlídali a vítězíme 4:8 a celkově 3:1 na zápasy.