V neděli nám chtěl Letohrad vrátit podzimní prohru 1:6

Deset statečných se vydalo na boj s plnou střídačkou domácích. Utkání bylo od začátku vyrovnané a šance se tvořily na obou stranách. Bezchybně chytající gólmani své týmy drželi. Ve druhé třetině šli Letohradští do vedení, po našem nezkrocení míčku na středu hřiště a brejku domácích. Hra se otevřela a vznikající mezery v domácí obraně jsme využili ke srovnání na 1:1. Na konci druhé třetiny, jsme soupeře přehrávali a tvořili si vyložené šance. Zápas se hraje na skóre, nikoliv na tyčky, či šance (střely na bránu 35:36). Troufnu si říct, že tady jsme si utkání prohráli. Závěrečná třetina se nesla opět duchu tvrdého boje o každý míček. Vyrovnané utkání rozhodly přesilovky soupeře, když v první prostřelil soupeř vše, co stálo v cestě. Ve druhém oslabení jsme soupeři ke gólu pomohli sami, když vyhazovaný míček trefil soupeře před bránou a doputoval do naší kasy. Náš závěrečný tlak domácí ustáli a na power-play už nedošlo.

I přes prohru musím tým složený z 6 juniorů pochválit za bojovnost a nasazení, odmakanej zápas!

Sestava: O. Hoch, J. Serbousek – K. Mifek, J. Zavoral, O. Drozd, J. Neubauer – A. Břeň, Z. Beneš, P. Vodvárka, V. Dvořáček, S. Mifek, V. Hloušek

Nyní nás čekají důležité zápasy o příčky zaručující play-off. Proto přijdťe povzbudit náš tým, již tuto sobotu proti, 2. celku ligy, týmu Prachovic od 17:00.