V Opočně rozhodly až nájezdy

V sobotu 23.4.2022 sehráli starší žáci další soutěžní zápas Ligy starších žáků - Čechy východ. Zápas jsem sehráli v Opočně, které jsme minulý týden doma porazili po dramatické koncovce 6:4. Tento scénář se o týden opět opakoval.

K zápasu jsme nastoupili s jasným cílem, co nejdříve se ujmout vedení a skóre navýšit. Toto se nám bohužel nepodařilo a v polovině první třetiny jsem prohrávali 2:0. Po mnoho nevyužitých šancí, se nám podařilo do konce první třetiny skóre vyrovnat na 2:2. Začátkem třetí třetiny se nám podařilo zužitkovat tlak a ujmuli jsme se jednobrankového vedení. Vedení jsem mohli navýšit a opět jsme nevyužili mnoho šancí. A jak to bývá pravidlem, nedáš dostaneš, se potvrdilo. Soupeři se podařilo vyrovnat a čekali nás nájezdy za stavu 3:3. První série po třech nájezdech skončila nerozhodně. Následoval série po jednom nájezdu dáš, nedáš. První sérii brankáři vychytali. V druhé sérii jsme vstřelili gól a čekali co předvede soupeř. Soupeře náš brankář vychytal a mohli jsem se radovat z opravdu vydřeného vítězství. Jak řekl trenér, opět jsem zestárl minimálně o deset let. Byly to nervy až do konce.

Sestava: Košík Jan(B), Křivinka Radim(B), Sklénářová Adéla, Kantorová Andrea, Ondrová Katka, Zavoralová Aneta, Prokop Vojta, Kukla Vojta, Červený Vojta, Kloupar Míra, Tichý Ondra, Draessler Jan, Holec Aleš