Vysoká výhra starších žáků

Ve čtvrtek 28.10. jsme na domácím hřišti přivítali v dalším kole Ligy starších žáků soupeře z České Třebové. První třetina byla z naší strany hodně něšťastná, kdy jsme přes řadu jasných šancí vstřelili pouze jednu branku a soupeři se povedlo po ojedinělé akci vyrovnat. Od druhé třetiny jsme přidali na důrazu v brankovišti a klidu v koncovce a výsledkem byly další čtyři branky v síti soupeře. V poslední třetině jsme náskok ještě navýšili na výsledné skóre 10:1. Vzhkedem k množství šancí, ale měl výsledek skončit daleko výraznějším rozdílem.

Sestava: J. Košík (G), A. Sklenářová, A. Kántorová, K. Ondrová, M. Švanda, V. Červený (C), A. Zavoralová, K. Košíková, M. Kloupar, V. Kukla, O. Tichý, D. Kačurik, A. Břeňová