Zdařilý dvojzápas starších žáků na venkovských hřištích

Minulý víkend odehráli naši starší žáci dva venkovní zápasy. V sobotu na hřišti Ježků z Heřmanova Městce a v neděli ve Svítkově.
  Sobotní zápas jsme začali velkým náporem od první minuty hry. Vedení jsem se ujali ke konci první třetiny, po dobré práci Míry Kloupara v předbrankovém prostoru. Za minutu se podařilo navýšit skóre Vojtovi Kuklovi. Druhá třetina se nesla ve stejném duchu jako první. Soupeř bránil modrou čáru a my se snažil navýšit brankový stav. Ježci občas zahrozili rychlými výpady, ale ty naše obrana a brankář s přehledem zneškodnili. Ve druhé třetině gól nepadl. Třetí třetina měla stejný průběh, jako dvě předcházející. Náš tlak na branku a soupeř bránil. Malé hřiště domácím k jejich stylu hry značně nahrávalo. Nám se však podařilo jejich odpor zlomit a po brankách Adama Zavorala, Míry Kloupara a Aleše Holce jsme zvítězili zaslouženě 5:0.
    Druhý víkendový zápas ve Svítkově, měl takřka stejný obraz, jako sobotní. My se snažili tvořit hru a soupeř pouze bránil. I když tentokrát byl v útoku efektivnější. Začátkem zápasu se mu podařilo jít v páté minutě do vedení. Opět díky dobré práci před brankou, vyrovnal Míra Kloupar. To stejné se mu povedlo i ve druhé třetině a otočili jsme skóre. Náš tlak sílil, šance rostly. Domácí brankář ovšem chytal skvěle a měl i potřebné štěstí. V poslední pětiminutovce zápasu se nám konečně podařilo soupeře zlomit. V přesilové hře vsítil gól Honza Zahálka. Po brance Aleše Holce a druhé Honzy Zahálky jsem zvítězili zaslouženě 5:2. Střely na branku v náš prospěch 68:12.
  Hráčům patří poděkování za předvedenou hru v obou zápasech. Tento víkend nás čeká domácí dvojzápas s Přeloučí.

Sestava: Radim Křivinka, Honza Košík, Aneta Zavoralová, Adéla Sklenářová, Andrea Kantorová, Adam Zavoral, Lukáš Martinů, David Kačurik, Vojta Červený, Míra Kloupar, Vojta Kukla, Honza Zahálka, Ondra Tichý, Aleš Holec, Nicolas Krištof